— PROPAGACE A PODPORA —
ČESKÝCH ŘEMESEL,
ZEMĚDĚLCŮ A SLUŽEB

Propagace živnostníků, drobných podnikatelů, farmářů a to formou reportáží, instruktážních videí a spotů s následnými reklamními kampaněmi. Dále osvěta zdravých, českých surovin, výrobků a produktů

V naší zemi je mnoho šikovných, pracovitých a poctivých lidí, kteří se rozhodli podnikat a to nejen z důvodu své obživy a vydělávání peněz, ale třeba i proto, že je to prostě baví a že chtějí poskytnout svému okolí krásno 🙂 zdrávo a dobře 🙂 , prostě chtějí dát ze sebe samých i něco druhým. Tito lidé nám dávají víc než jen výrobky, oni nám dávají kus svého srdce.

Jejich práce začíná brzy ráno a končí pozdě večer a to každý den a k tomu úřední byrokracie a nesmyslná šikana všemožných pokynů, zákazů, příkazů, směrnic, požadavků a zákonů jim nedovoluje se soustředit na propagaci, rozvoj a tím expanzi svých produktů, výrobků a služeb. A to je zcela jistě velká škoda, vše toto je vlastně národní bohatství, které je třeba si hýčkat a pečovat o něj, no a když to neudělá stát, rozhodli jsem se pomoci my.

Nabízíme pomocnou ruku drobným podnikatelům, živnostníkům či farmářům a to formou aktivní propagace a následné reklamy, věříme, že těch , kteří vnímají nutnost záchrany našeho „ bohatství“ a nutnost zdravějších potravin je více než dost a že vás náš projekt zaujme a osloví.

Tento projekt je neziskový a financování je řešeno z darů a příspěvků, našemu Nadačnímu fondu, nejde nám o zisk, jde nám o rozvoj a rozkvět těch, kteří si to zaslouží 🙂 a hlavně naší země 🙂