V sobotu 30.3 se uskutečnilo napříč Českou republikou 6 pochodů proti týrání dětí a proti lhostejnosti. Mimo jiné jako upozornění na fakt, že smrti nevinných obětí se dá zabránit “ jen “ tím, že se zajímám o okolí a nezavírám oči před zlem.

Jeden z pochodů a to v Libochovicích, uspořádalo rodinné duo máma a dcera Stáňa Kočová str a Stáňa Kočová ml a pro Českou lvici je velkou ctí, že právě oni dvě jsou i sympatizantkami našeho fondu a šiřitelkami myšlenek, které nyní samy do puntíku naplnily. Nekritizovaly, nenadávaly, ale šly a konaly, začaly od sebe a byly tím příkladem pro ostatní. Velmi ráda jsem přijala jejich pozvání i možnost projevu na pochodu. Pochod byl velmi emotivní, plakali všichni, včetně malých dětí, kterých se tu sešlo se svými rodiči opravdu hodně, je neuvěřitelné, jak někdo své dítě miluje a jiný ho dokáže zabít a když si to jen uvědomíme, nejde neplakat 🙁 .

Chci tímto za Nadační fond Česká lvice, poděkovat organizátorkám, že nám dali možnost se zúčastnit a sdělit tak svá poselství, která s daným tématem velmi úzce souvisí. KAŽDÝ Z NÁS JE SCHOPEN MĚNIT SVĚT a je na každém z nás ,jakým směrem to bude